Saloon Network 17 Eylül 2022 Güncellemeleri Sizlerle

Semosedo 17 Eylül 2022 16:07 14
Oyuncu - Semosedo
Semosedo
Yönetici

WEBSİTE 

- Websitemize forum eklendi. Artık sunucumuzla ilgili birçok şeyi websitemizin forumundan paylaşabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz. 

- Yardım merkezi geliştirildi. https://saloonnetwork.com/yardim-merkezi adresinde websitemizin destek sayfasına danışmanıza gerek kalmadan birçok önemli sorunuzu aratabilir ve cevap alabilirsiniz. Ayrıca kategorilere göre de bilgilendirme sayfalarına gelebilir, sunucumuz yardım merkezine sıkça sorulan soruları görebilirsiniz. Oldukça kapsamlı olan bu sisteme eklememiz gerektiğini düşündüklerinizi yine sitemiz üzerinden bizlere öneri formu aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

- Saloon Network İçerik Üreticisi Başvuru Formu, Saloon Network Mimar Başvuru Sistemi, Saloon Network Öneri Formu gibi formlar websitemize dahil edildi. Bu formlarla ilgili detayları yine başvuru merkezimizde anahtar kelimeleri girerek aratabilir ve öğrenebilirsiniz. 

DISCORD 

- Discord forumu aktif edildi! Bundan böyle sunucumuzla ilgili birçok paylaşımı discord forumumuz üzerinden de yapabileceksiniz. 

OPSKYBLOCK 

- OPSkyBlock sunucumuzda spawn haritamız yenilendi! Çok daha hoş bir görünümü olan yeni spawn haritamızda maden, obsidyen ve lapis madeni kısımları artık çok daha geniş ve ferah. 

- OPSkyBlock takas bölgesindeki takasçılarda yenilikler yapıldı. Artık kit ve disk kasalarını değerlendirebiliyorsunuz.!

GENEL
- Saloon Network artık tüm platformlarda! XBOX, mobil, tablet ve PC'lerinizden sunucumuza bağlanabilir ve hem bedrock hem de java sürümünde sunucumuzda oynayabilirsiniz! Bedrock sürümünde PvP ise BETA sürümünde ve bu sürümlerde PvP mücadelelerinde sorun yaşayabilirsiniz. Geliştirmelerimiz sürüyor!

17 Eylül 2022 16:07
Cevap yazabilmek için giriş yapmalısınız!