Minecraft Saloon Network'e Nasıl Girilir?

SaloonBlog 13 Mayıs 2021 09:18

Bu blogumuzda kademeli olarak minecraft oyununda premiumsuz bir şekilde nasıl Saloon Network minecraft sunucusuna giriş yapılacağını gösteriyoruz. Adımları takip ettiğiniz takdirde sizler de kolaylıkla minecraft çoklu oyuncu keyfini yaşayabilirsiniz.

1-  Öncelikle minecraft oyununa sahip değilsek  https://www.saloonnetwork.com/indir/1/minecraft adresinden oyunu indiriyoruz ve kuruyoruz. 

2- 1.8 ve üstü sürümlerden size uyanı seçip oyunu çalıştırıyoruz. Örnek olarak biz OPSkyBlock oynayacaklar için "1.8.9"TekBlok SkyBlock veya Survival"> oynayacaklar için ise "1.16.5" sürümünü öneririz. 

3- Resimdeki gibi "Çok Oyunculu" butonuna tıklıyoruz.  

4- Açılan sayfada "Sunucu Ekle" butonuna tıklıyoruz. 

5- Sunucu ekle kısmından sonra açılan sayfada sunucunun ip adresini yazıyoruz ve "Tamam" diyoruz. 

6- Artık Saloon Network, Çok Oyunculu Sunucu Listesinde yerini aldı! Sunucuya çift tıklayarak /register şifre şifre kodunu girerek kaydolabilir, /login şifre şifre yazarak kayıtlıysanız giriş yapabilirsiniz. Unutmayın şifrenizi kimse bilmemeli ve basit şifreler konulmamalı. Hesabınız çalındığı takdirde sorumlusu Saloon Network değildir. Örnek olarak güvenli bir kayıt: /register 18930dsaj329QOj 18930dsaj329QOj 

Sunucumuzda Kanyon Survival, Minecraft Futbol, OPSkyBlock (OPSkyBlok), Tekblok (OneBlock) gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
8 ay önce

Mukemmel Oyun Öneririm