Kanyon Survival

Kanyondaki survival yalnızca hayatta  kalmaktan ibaret değil. Kanyona girin, orman, cehennem ve sona ayak basın! Kendi bölgenizi ve mülkünüzü oluşturun. İster ticarete atılın, ister kendi krallığınızı kurun!

Gerçekçi arabalar, tanklar, motorlar, denizaltıları, tekneler, uçaklar, traktörler ve niceleri burada!

Oyun Sürümü: 1.16 - 1.19

Kanyon Survival nasıl oynanır?

Kanyon Survival sunucusu huzurlu orman dünyasında aldığınız claimlerle size özgür bir yaşam sunar. Özel olarak şekillendirilmiş orman dünyamızda kendinize özel bir alana yerleşip kendi toprağınızda kendi bölgenizi oluşturabilirsiniz. Orman dünyasında pvp modunun kapalı olması ve haritanın sizin gelişiminize müsait olması da rahatlıkla güzel farmlar yapmanızı sağlayacak! Ama dikkat edin, orman haritasındaki sakin ortamı cehennem ve end dünyalarında yaşayamazsınız. Cehennem size cehennemi yaşatırken, end dünyasındaki pvp kapışmaları size cehennemin de cehennemini gösterir! Ayrıca yalnızca kafasına göre takılmak isteyenler için de mimari yarışmaları, sakin orman, özel araçlar ve niceleri burada!

Kanyon Survival oyununda nasıl gelişilir?

Kanyon Survival sunucusunda maddi açıdan gelişmek için markette iyi para yapan ürünlerin farmlarını yapabilirsiniz. Bu farmlardan elde ettiğiniz paraların yanında eventlere katılabilir ve sunucumuza /vote (oy) verebilirsiniz. Vote partileri, otomatik eventlerden çıkan kasa anahtarları gelişiminize çok ciddi bir şekilde yardımcı olur! Rütbe görevlerini tamamlamak ve yeni rütbelere atlamak da kanyonda artık gittikçe kök salmanızı ve ben de varım demenizi sağlayacak. Mob öldürdükçe, blok kırdıkça, blok kazdıkça, oyuncu öldürdükçe seviye atlayacak ve /beceri puanı toplayacaksınız. Ayrıca öldürdüğünüz moblardan düşen özel ürünlerle /warp takas alanında değerli eşyalar alabilecek, /warp end gidip end dünyasının kralı siz olacaksınız! /turnuva katılıp sunucunun en iyisi olmaya ben de varım derseniz Kanyon Survival size göre!