Raid Factions

Bir acemi olarak başlayıp, gerek arkadaşların ve gerek de tek başına ormana ve arenaya hükmedecek klanını kur,  ticaret yapıp zenginliğini konuştur ve özel sistemlerin fatihi sen ol!

Oyun Sürümü: 1.8 - 1.19

Raid Factions nasıl oynanır?

Raid Factions oyununun amacı klan kurmak, üyesi olduğunuz klanla ormanda rakiplerinize diş geçirmek, en çok paranın, en çok toprağın ve en çok itibarın sahibi olmaktır. İtibar ise kolay kazanılmaz. /rütbe atlamanız, ormanda rakiplerinizi yenmeniz, pvp bölgelerinde güçlü kalmanız gerekir. Vote yaparak, eventlere katılarak ve pvp kapışmalarında rakiplerinizi o kuvvetli bileğinizle yere yığarak bu oyunun şampiyonu olabilirsiniz!

Raid Factions oyununda nasıl gelişilir?

Raid Factions oyununda gelişmek için öncelikle PvP konusunda kendinize sonuna kadar güvenmelisiniz. Önce lapis gibi hammaddelerde /otosat yardımıyla para ve xp kasabilir ve /pvpmarket, /xpmarket marketlerinden ürünler alabilirsiniz. Rütbe atladıkça kendi rütbenizin gelişmiş madeninde kasılabilir ve Kral, İmparator gibi ormanda uçma yetkisi olabilen rütbelere erişebilirsiniz! Vote (oy) yapıp birçok kasa açabilir, her gün 18:00 ve 20:00 civarında yapılan KOTH etkinliklerine kaıtlabilirsiniz. KOTH, pvp turnuvaları ve orman savaşlarında elde ettiğiniz ganimetlerle kendi krallığınızı kurun ve bu savaşın galibi olun!