TekBlok SkyBlock

Klasik SkyBlock'tan çok ama çok farklı! Bu oyun en son sürüm! Bu adada yalnızca tek bir blok var! Ancak dur daha bitmedi, bu blok sihirli!
Tek bir bloktan oluşan adandaki bu sihirli bloğu kır ve sürprizleri gör.

Oyun Sürümü: 1.16 - 1.19

TekBlok SkyBlock nasıl oynanır?

TekBlok SkyBlock oynamak için sunucumuza giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra tek bir bloktan oluşan adanızda sihirli tek bloğunuzu kırmaya başlamalısınız. Sihirli tek bloğunuzu her kırdığınızda çeşitli ödüller gelecek ve adanız hızla gelişecek. Elde ettiğiniz bloklarla bölgenizi genişletecek ve yeni fazlara ulaşacaksınız. Yeni fazlar ve yeni bloklar kazdıkça ada seviyenizi geliştiren blokları toplamaya başlayacak ve hızla gelişeceksiniz. /blokbilgi menüsünde sizlere en uygun blokları seçip ada seviyenizi yükselterek ada seviyesi yarışmalarına girebilir, farmlar yapıp para kazanma yarışına girebilir, /turnuva yazıp turnuvaların şampiyonlarından olabilirsiniz.

TekBlok SkyBlock oyununda nasıl gelişilir?

TekBlok SkyBlock oyununda gelişmek için en iyi yöntem farmlar yapmaktır. Oyun /market menüsüne satabileceğiniz karlı tarım ürünleriyle paranıza para demezsiniz. Ayrıca /vote yaparak çeşitli ödüller elde edebilir ve daha hızlı gelişebilirsiniz. Şansınıza bağlı olarak spawner kazanabilir ve spawnerdan düşenlerle çok daha fazla para kazanabilirsiniz. /turnuva yazarak sunucu turnuvalarına katılabilir ve VIP, manyetit, spawner gibi ödüllere talip olabilirsiniz! Ayrıca /beceri sisteminde kendinizi geliştirip çok daha hızlı kasılabilirsiniz. Özel yeteneklerinizin gelişmesi size blok kırarken, blok koyarken, zıplarken, uçarken, pvp atarken vb. birçok işi yaparken avantaj sağlar.